כמה זמן מחזיקה סוללה ברכב חשמלי

יצרני רכבים חשמליים והיברידיים חייבים לספק לאיחוד האירופי "ערבות" על עמידות חיי הסוללה של כלי רכב חשמליים, בין היתר בגלל הירידה החדה בשימוש ברכבים בעירה פנימית, המאבק בזיהום האוויר והאקלים העולמי מַשׁבֵּר. יחד עם ארה"ב, סין ומדינות נוספות שרוצות לתקן את הבעיה בפיקוח מסודר, הושג הסכם עקרוני בוועדה הכלכלית של האו"ם לאירופה העולמית להרמוניזציה של תקנות הרכב בז'נבה.

ביטוח רכב

איך נקבעת העלות של ביטוח רכב?

גם אם לפעמים נדמה כך, גובה הפרמיה שגובה מכם חברת הביטוח על ביטוח הרכב אינו נקבע באופן אקראי. עלות הביטוח מחושבת על סמך מגוון גורמים, שעוזרים למבטחים להעריך את רמת הסיכון הכרוכה בלבטח אתכם ואת הרכב שלכם.

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

מחזור החיים של מכונית זבל: מגרירה ועד גרוטאות

כשמכונית מגיעה לסוף חייה, היא הופכת לרכב זבל. זה יכול לקרות מכמה סיבות, כולל תאונות, בלאי או פשוט זקנה. ברגע שמכונית נחשבת למכונית זבל, היא כבר לא כשירה לכביש, והבעלים חייב להחליט מה לעשות איתה.

משלוח מהיר בארץ

משלוחי אקספרס הם שירות המעביר חבילות עד דלת הבית תוך שעות. משלוחי אקספרס הם שירות המעביר חבילות עד דלת הבית תוך שעות. הם מתרחבים והפכו

הובלות דירה זה לא מה שחשבתם!

מה ההבדל מאשר הובלות קטנות? איך כלל מתחילים לבצע מעבר דירה? את מי כדאי להזמין? מהם הטיפים שיעזרו לכם לחצות את זה בשלום!! כאן נעניק