משלוחי אקספרס זולים לחו"ל

דרך איזו חברה הכי משתלם לשלוח היום דואר אקספרס? מי מציע מחירים זולים וכיצד מבצעים את השוואת המחירים? מה כדאי לדעת על שילוח בינלאומי מהיר וזול?

אנו חיים בעולם מהיר בו כולם רוצים לקבל כאן ועכשיו את מה שהם רכשו, את המסמך לו הם זקוקים ואת החבילה לה הם חיכו. בעולם שכזה אין ברירה אלא להתיישר על פי הקו המנחה של שילוח מהיר לחו"ל, אך אין זה אומר שצריך לשלם על כך הרבה כסף. בעולם בו כרטיס טיסה ומלון עבור אדם אחד עולים פחות ממחיר נסיעה ושהות במלון באילת, אין סיבה לשלם סכומי עתק למשלוחים לחו"ל. איך מוצאים משלוחי אקספרס בזול? בכתבה זו נעשה סדר.

 

להשוות מחירים בין חברות השילוח

ישנן כמה חברות שילוח בינלאומיות גדולות שמבצעות משלוחים מהירים בסדרי גודל משתנים ברחבי העולם. בדרך כלל יש לאותן חברות מאות יעדים אליהם ניתן לשלוח חבילות קטנות עד גדולות במיוחד במחירים משתלמים, אבל איך יודעים איזו חברה הכי משתלמת? מי שמתמצא בתחום ומכיר את המונחים השונים והמסובכים בו יכול למצוא משלוח זול ומהיר לחו"ל די בקלות, אך רוב האנשים לא יודעים לעשות זאת.

כאשר אנשים נכנסים לתחום בפעם הראשונה, וגם אנשים ותיקים למדי בתחום השילוח יודעים ששימוש בחברות שילוח בישראל כמתווכות ומשוות מחירים היא הדרך המשתלמת ביותר לבצע משלוח בינלאומי כיום. החברות מציעות הזנת פרטים באתר ומשלוח הצעת מחיר משתלמת בתוך זמן קצר.

 

ומה קורה בפועל? איך החבילה מגיעה ליעדה?

כאשר מבצעים משלוח חבילה לחו"ל באמצעות חברת שילוח מקומית מתחילים עם הזנת פרטים באתר. יש להזין גובה, משקל, רוחב וגם נפח של החבילה וכמובן לאיזה יעד היא צריכה להישלח בעולם. חברת השילוח מבצעת את השוואת המחירים על פי הנתונים שהוזנו ומציעה הצעה אחת או יותר לשילוח בינלאומי מהיר. לאחר חתימה על העסקה ותשלום מאובטח מגיע בלדר, לוקח את החבילה ודואג שתגיע ליעדה דרך חברת השילוח הבינלאומית.

 

מה כדאי לוודא לפני שיוצאים לדרך?

שחברת השילוח המקומית ותיקה ומכירה את התחום, שיש עליה ביקורות טובות ושהיא מציעה בעצמה את המחיר המשתלם ביותר. כמו כן, מומלץ לוודא שיש ביטוח על תכולת החבילה ומעקב דיגיטלי על הגעת החבילה ליעדה.

מה חשוב לוודא לקראת הובלת תכולת משרד?

אנחנו חיים בעידן דינמי מאוד. בכל תחום מתרחשים שינויים רבים ובין השאר ניתן לראות משרדים שונים שעוברים ממקום למקום – כדי להיות נגישים יותר ללקוחות,

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

מה חשוב לוודא לקראת הובלת תכולת משרד?

אנחנו חיים בעידן דינמי מאוד. בכל תחום מתרחשים שינויים רבים ובין השאר ניתן לראות משרדים שונים שעוברים ממקום למקום – כדי להיות נגישים יותר ללקוחות,